Vendéglátás

Recepciós álláslehetőség Keszthelyen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Keszthely
2019. 01. 28. 08:34

Keresünk munkatársat recepciós munkakörbe Hévizen (Keszthely) új szállodában. Szálloda megnyitása májusban lesz.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése,informálása
  • Fizettetés,számlázás, kasszakezelés
  • Kapcsolattartás a szálloda más területeivel
  • Adminisztratív iktatások, ügyviteli feladatok
  • E-mailek folyamatos kezelése
  • Telefonhívások kezelése
  • Vendégek folyamatos udvarias, szakszerű kiszolgálása
  • Vendég panaszok hatékony kezelése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • hostware szállodai szoftver ismerete;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • megbízhatóság, önállóság, rugalmasság;
  • kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • kedves, mosolygós személyiség;
  • Vendég centrikus udvarias magatartás;
  • csapatszellem;
  • szállodai recepción szerzett tapasztalat
  • Angol/Német nyelv ismerete; egyéb idegen nyelv ismerete
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése