Vendéglátás

Keszthely Viviera Beach-en szezon munka pultos munkakörben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Keszthely
Fizetés: Nettó 1000 - 1000 / óra
2019. 06. 11. 09:03

Szezonális munkára (június 15-szept31ig) keresünk Keszthelyre a Viviera Beachre, talpraesett, megbízható lányokat, pultos munkakörre.

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzod a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Fagyi, Shake, Smoothie kiadás.

Elvárások:

  • Kedves ,mosolygós, megbízható, dolgozni akaró, magára és környezetére igényes, angol nyelven való alapszintű kommunikáció

Előnyök:

  • pultos munkakörben jártasság, pénztárgéppel való munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • fix munkahely, jó légkör, fix órabér, jatt.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése