Fizikai, segéd, betanított munka

Fenékpusztára keresünk régészeti munkára kollégát

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Keszthely és környéke
2020. 02. 10. 15:09

Fenékpusztára keresünk régészeti munkára dolgozókat. Hölgyek és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk. Fizikai munka, de nem nehéz.

Kereset: 850.-Ft nettó óránként. A szállítást megoldjuk, vagy kifizetjük az üzemanyag költséget.

Érdeklődni:

  • 06 20 9693 180,
  • "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok:

  • Régészeti objektumok bontása

Elvárások:

  • Józanság

Előnyök:

  • személygépkocsi
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése