Vasalónőket keresünk ipari mosodánk újonnan létesült üzemcsarnokába

SPEEDY CLEAN SERVICE Kft.
Keszthely
Bruttó 230 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2021. 07. 01.

Ipari mosodánk újonnan létesült üzemcsarnokába keressük leendő munkatársainkat az alábbi pozíciók betöltésére:

VASALÓ, VASALÓNŐ

Feladatok

  • munkakörben munkatársaink magas technológiai színvonalú ipari kalandereken végzik a tiszta textíliák vasalását, hajtogatását, szállításra való előkészítését.
  • Minden aktív korosztályból szívesen látjuk hölgyek és urak jelentkezését is, főállású és alkalmi munkaviszonyban egyaránt.

Elvárások

  • precíz, minőségi munkavégzés
  • csapatban való együttműködési készség
  • műszakokhoz igazodó rendelkezésre állás

Előnyök

  • 'B' kategóriás jogosítvánnyal és kellő tapasztalattal rendelkező jelentkezőink esetenként szállítási feladatot is elláthatnak.

Amit kínálunk

  • versenyképes munkabér
  • modern, kulturált környezet
  • szakmai fejlődés, előmenetel lehetősége

Jelentkezés: bemutatkozó levéllel vagy telefonon: 8-16 h között a bejelentkezést követően látható telefonszámon.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott