Ügyvezetői asszisztens/titkárnő állás Tapolcán

Z-SZABÓ-BAU és Társa Kft.

Titkár/titkárnő

Munkavégzés helye: Tapolca

2021. 08. 25. 09:39

A Z-Szabó-Bau és Társa Kft. azonnali kezdéssel keres ügyvezetői asszisztens kolléganőt.

Feladatok

  • Az ügyvezető munkájának támogatása kiemelten a naptárkezelésben, a határidők egyeztetésében és nyilvántartásában
  • Az ügyvezető programjainak, találkozóinak szervezése és azok nyomon követése
  • Az ügyvezető levelezésének és egyéb adminisztratív feladatainak ellátása, iratok, dokumentumok szakszerű kezelése,
  • Bejövő hívások és e-mailek fogadása, ügyviteli és kommunikációs eszközök használata
  • Értekezleteken történő részvétel, jegyzőkönyv készítése
  • A vezetőkhöz érkező vendégek fogadása

Elvárások

  • legalább középfokú releváns végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások aktív felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, önálló, proaktív munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó szervező, együttműködési és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikáció írásban és szóban

Amit kínálunk

  • nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!