Nagykereskedelmi vezető pozícióba kollégát keresünk Gyenesdiáson

Emprikov Kft.
Gyenesdiás
2019. 05. 08.

Gyere Nagykereskedelmi vezetőnek a GusztaHúshoz!

"Ma is fáradtan, stresszesen értem haza a munkahelyről!
Ráadásul újra lecsesztek, a sunnyogó kollégám miatt, aki nem végezte el a dolgát pedig ugyanannyi pénzt kap, mint én.
A főnökről nem is beszélve, már a hangjától görcsbe rándul a gyomrom.

- De jó lenne valami normális munkahelyen dolgozni!"

Kedves Munkát kereső!

Vágyakozó sóhajodba még a falak is beleremegnek. Ne csüggedj, mert van számodra egy lehetőség, ami megkönnyebbülést hozhat mindennapjaidba:

  1. Cégen belüli előléptetés miatt egy középvezetői munka pozíció megüresedett.
  2. Én úgy érzem, ezt a megüresedett posztot neked találtuk ki, ha:
    • szereted a rendet, rendszereket.
    • Jártas vagy a raktározásban, raktári élet irányításában
    • Gyors, határozott, jó döntéseket tudsz hozni és közben
    • Nem okoz gondot az időnkénti fizikai munka
    • Több párhuzamosan futó feladatot tudsz egyszerre követni
    • Jó a rendszer átlátó képességed.

Ha szeretnél egy olyan munkahelyet, ami mellet egy normál családi életet is lehet élni, akkor ne habozz, jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva

Ui.: Kérlek, küldj egy önéletrajzot számunkra.

Feladatok

  • Feladatok megfogalmazása, rendszerezése és kiadása azok ellenőrzése.
  • A nagyker részleg erőforrásaival (anyagi és munkaerő) való gazdálkodás.
  • A beosztottak munkájának értékelése.
  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás a vásárlókkal.
  • Rendben tartja és tartatja munkaterületét és környékét.
  • Betartja és betartatja az élelmiszer áruk tárolására szállítására vonatkozó előírásokat.

Elvárások

  • Jogosítvány minimum „B” kategória.
  • Pontosság, megbízhatóság, fizikai erőnlét.
  • Feladatok hallás utáni megértése és elvégzése.
  • Számolási készség, áttekintő képesség.
  • Irányítóképesség.
  • Erkölcsi bizonyítvány, stb.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Lelkes, sikerorientált hozzáállás.
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség.
  • Csapatszellem, lojalitás.

Előnyök

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • Nagykereskedelmi vagy raktárvezetői tapasztalat.
  • Magas szintű kontrol képesség

Amit kínálunk

  • Kis létszámú családias légkör
  • Nyugodt kulturált munkatársak
  • Munka mellett élhető normál családi élet
  • Alapbéren túli prémiumok, bónuszok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető