Áruösszekészítő raktáros pozícióba munkatársat keresünk Gyenesdiáson

Emprikov Kft.
Gyenesdiás
2019. 11. 11.

- Már megint levontak a fizetésemből! Csak tudnám, hogy miért?
Kérdezzem meg, vagy inkább hallgassak?

Különben is kinek van kedve ismét végig hallgatni a „fejmosást”. Ráadásul olyan dolgokat is a fejemhez vág, amihez semmi közöm!

Inkább csöndben maradok!

A nagy kérdés:

  • Maradjak és tovább kinlódjak vagy keressek valami normási munkahelyet?

Ha úgy döntesz keresel, akkor gyere a GusztaHúshoz áruösszekészítő raktárosnak!

Kedves Munkát kereső!

Van egy rossz hírem!
A fenti sajnálatos problémával nem vagy egyedül.
De ne csüggedj, mert van számodra egy lehetőség, ami megkönnyebbülést hozhat mindennapjaidba:

A központi raktárunkban felszabadult egy pozíció, ahova téged várunk, abban az esetben ha:

  • szereted a jól megfogalmazott és körülírt feladatokat
  • egyszerű, pontos, de nagyon fontos munkát szeretnél végezni
  • alapbéreden túl az elvégzett munkád teljesítményét jutalmazzák
  • szereted a rendet és a tisztaságot
  • nem okoz gondot a fizikai munka
  • tudod követni és végrehajtani az egyértelmű utasításokat

Ha szeretnél egy olyan munkahelyet, ami mellet egy normál családi életet is lehet élni, akkor ne habozz, jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ui.: Kérlek, küldj egy önéletrajzot számunkra.

Feladatok

  • Normál napi raktári rend biztosítása, felkészülés az áruk fogadására.
  • Áruátvétel: A beérkező áru mennyiségi és minőségi átvétele.
  • Elhelyezés a tárhelyre: A beérkező áru átvétele után az áru csoportosítása az adott raktári helyre történő elhelyezése
  • Készletfoglalások csoportosítása, ellenőrzése, listaszerinti áru összekészítés
  • Raktári folyamatok fenntartása

Elvárások

  • Pontosság, megbízhatóság, fizikai erőnlét.
  • Feladatok hallás utáni megértése és elvégzése.
  • Számolási készség, áttekintő képesség.
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Lelkes, sikerorientált hozzáállás.
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség.
  • Csapatszellem, lojalitás.

Előnyök

  • Jó fizikai állapot
  • Raktározási tapasztalat.
  • Magas szintű kontrol képesség

Amit kínálunk

  • Kis létszámú családias légkör
  • Nyugodt kulturált munkatársak
  • Munka mellett élhető normál családi élet
  • Alapbéren túli prémiumok, bónuszok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!