Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk keszthelyi ipari mosodánkba

SPEEDY CLEAN SERVICE Kft.
Keszthely
Bruttó 255 000 Ft / Hónap
2021. 09. 03.

Ipari mosodánk újonnan létesült keszthelyi üzemcsarnokába keressük leendő munkatársunkat

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

munkakörbe.

Feladatok

  • az ügyfelek elsősorban személyesen történő professzionális kiszolgálása, az ügyfélkapcsolatok erősítése;
  • munkafolyamatok dokumentálása (átvételi elismervények készítése, vállalatirányítási rendszer alkalmazása);
  • gyors ügyintézés, az ügyfél elégedettségének növelése érdekében;
  • megrendelői visszajelzések kezelése;
  • ügyfélszolgálathoz tartozó napi adminisztráció (pénztárkezelés és bankkártya terminál kezelés);
  • lakossági szalon szolgáltatások végzése, piperemosás, vegytisztítás, vasalás az ügyfélszolgálati feladatok ellátása mellett.

Elvárások

  • precíz, minőségi munkavégzés;
  • ügyfélközpontúság;
  • kiváló kommunikációs képesség és értékesítési szemlélet;
  • legalább középfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • versenyképes munkabér;
  • modern, kulturált környezet.

  • A jelentkezem gombra küldött bemutatkozó levéllel
  • telefonon: 8-16 h között a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámmal.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott