Takarító, takarítónői állás Vonyarcvashegyen, munkájára igényes munkavállalónak

Munkájára igényes, megbízható, leinformálható takarítónőt keresünk vonyarcvashegyi magán családiház takarítására.

A munkaidő heti 20 óra, akár napi 4 órában, vagy heti 2-3 napba tömörítve.

Jelentkezni fényképes bemutatkozással a "Jelentkezem" gombra kattintva, bérigény és elérhetőség feltüntetésével.

További információ:

  • Bejelentkezés után látható telefonszámon.

Dákmunkások jelentkezését is szívesen fogadjuk!

Feladatok

  • Családi ház takarítása heti 20 órában.

Elvárások

  • Munkájára igényes, megbízható, leinformálható

Előnyök

  • Tapasztalat hasonló munkakörben.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott