Projectmanager munkalehetőség Keszthelyen asztalos tapasztalattal rendelkezőknek

Eurofa-2000 Kft.
Keszthely
2024. 07. 19.

Cégünk több mint 28 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Fűrészáru kereskedelem, lapszabászat, és bútorgyártás a fő profilunk.

Csapatunkat szeretnénk bővíteni egy projectmanager kollégával, akinek van szakmai tapasztalata bútorgyártásban.

Feladatok

  • Ügyfelek kiszolgálása, szakmai tanácsadás;
  • Árajánlat elkészítése és átbeszélése a megrendelővel;
  • Gyártási dokumentáció és megrendelés elkészítése (kézi/gépi rajzok);
  • A projektek nyomonkövetése, határidők ellenőrzése;
  • Teljes projektmenedzsment az ajánlattól az átadásig.

Elvárások

  • bútorasztalos szakma és technológiák magas fokú ismerete (nem a papír, vagy bizonyítvány számít!);
  • önálló és csapatban dolgozni tudás képessége;
  • biztos számítógépes ismeretek.

Előnyök

  • szeretsz emberekkel dolgozni;
  • mindenkivel megtalálod a megfelelő hangot;
  • szeretsz tanulni, új dolgokat kipróbálni;
  • tudsz keményen dolgozni;
  • szereted a pörgést;
  • ismered a bútorgyártás (asztalosipar) minden csínját-bínját;
  • megérted az egyszerűbb műszaki rajzokat.

Amit kínálunk

  •   Folyamatosan fejlődő cég
  •   Stabil hosszútávú munkahely
  •   Szakmai elismerés
  •   Bérezés megegyezés szerint

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott