Hévízi apartmanházban recepciós állás azonnali kezdéssel, bejelentett munkalehetőséggel

Villa Oliver Kft.
Hévíz
2024. 07. 22.

Hévízi apartmanház keres RECEPCIÓS kollégát bejelentett munkára AZONNALI KEZDÉSSEL!

A VILLA OLIVER Kft. egy dinamikusan fejlődő, 1000+ férőhely kapacitással rendelkező szállás-szolgáltató vállalkozás 2014 óta, mely minőségi szolgáltatását Siófokon, Hévízen, Zalakaroson és Budapesten (Villa Oliver), Tihanyban (OliverLux Aparthotel) és Balatonlellén (Oliver Inn Üdülő és Kemping) nyújtja.

Feladatok

  • Szállásfoglalásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, telefonhívások kezelése és e-mailek megválaszolása
  • Vendégek ki- és bejelentkeztetése
  • Kapcsolattartás a vendégekkel és teljes körű kiszolgálásuk az itt tartózkodásuk alatt
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég más részlegeivel (rezerváció, housekeeping)
  • Pénzkezelés és a hozzá tartozó adminisztrációs folyamatok elvégzése

Elvárások

  • Angol és magyar nyelvtudás (magabiztos kommunikációs szint)
  • Vendégközpontú magatartás
  • Jó problémamegoldó képesség, flexibilitás
  • Határozott megjelenés és jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem, motiváltság, vidámság

Előnyök

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett jövedelem
  • Buszbérlet/üzemanyag költség

A jelentkezéseket várjuk fényképes önéletrajzzal, a megpályázott pozíció megjelölésével és a munkavégzés helyével együtt.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!