Szenior Pénzügyi munkatársa / csoportvezető kollégát keresünk Keszthelyen

Nyugat magyarországi központú partnercégünk közel 30 éve van jelen a nagykereskedelmi piacon.

Üzlethálózatuk mellett jelentős pozíciókkal rendelkeznek éttermi és szállodai egységek ellátásában.

Az elmúlt években intenzív fejlődésen mennek keresztül, melynek részeként a Pénzügyi csapatuk bővítése céljából Szenior Pénzügyi Munkatársat - Csoportvezetőt keresünk.

Feladatok

  • néhány fős pénzügyi csoport munkájának szakmai szakmai figyelemmel kísérése, koordinálása
  • a pontos vevői számlázások biztosítása
  • a kintlévőség kezelési folyamatok és a vevőszámla kezelők tevékenységének segítése
  • kiemelt vevők kintlévőségeinek monitorozása
  • eseti és rendszeres számlázási tevékenység koordinálása
  • aktív részvétel kapcsolódó folyamatok kiépítésében, fejlesztésében
  • számlázás, banki könyvelés, folyószámla kezelés szakterületi támogatása
  • a havi zárlati feladatok ellenőrzése
  • szoros együttműködés a társosztályokkal, pl.területi képviselők

Elvárások

  • minimum szakirányú középfokú végzettség (mérlegképes könyvelő)
  • felsőfokú közgazdasági / számviteli végzettség előnyt jelent
  • pénzügyi területen szerzett legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • vezetői gyakorlat
  • magabiztos MS Office - Excel ismeret
  • együttműködő, dinamikus, határozott személyiség
  • innovatív gondolkodás

Előnyök

  • Felsőfokú gazdasági végzettség

Amit kínálunk

  • tőkeerős, stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • kiszámítható munkavégzés, valódi szakmai kihívásokkal
  • dinamikus, támogató, innovatív munkatársi csapat
  • bejárási támogatás
  • munkavégzést támogató eszközök (laptop, telefon)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető